Загрижувачки се намалува читателската публика, но важно е да се негува

You must need to login..!

Опис

10 години се одржува алтернативниот новогодишен саем на книга, годинава во МКЦ.

За состојбите во издаваштвото, колку младите сакаат да читаат, за Утрински брифинг зборува Никола Гелевски.

Разговорот може да го погледнете во видеото

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

13 − one =