Заев за УБ: Соработка со ДУИ е добра иако не сум сосема задоволен

You must need to login..!

Опис

– Соработка со ДУИ е добра иако не сум сосема задоволен. СДСМ со стратегијата едно општество за сите, отвори поширока платформа за коалицирање со сите партии во албанскиот блок.

Кандидирањето за пратеници ќе се интензивира во текот на февруари, изјави Заев за УБ.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

3 × one =