ИНТЕРВЈУ со Радмила Шекеринска Вицепремиер

You must need to login..!

Опис

Погледнете го најновот интервју со Министерот за одбрана Радмила Шеќеринска

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

18 + 16 =