Јовановски: Кога ќе се направи екоцид, нема враќање назад на истата животната средина
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Јачева-Улчар: Во старословенскиот јазик основата е македонски говор од околината на Солун

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ