Ѓурчевски: Доаѓаме до заклучок дека без учество на полиција, на царина и на другите државни институции, не може да збориме за организиран криминал
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Гулевска: Здрава храна, физичка активност, позитивна мисла за силен имунолошки одговор

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ