Ѓоргевски: Народот беше клучен фактор-никогаш не отстапи од својата црква колку и да беше оспорувана
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Несериозно е информирањето да им го отстапиме на социјалните мрежи и непроверени портали на сметка на весниците

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ