Шулевски: Во Германија професорите нѐ туркаат да навлегуваме во иновациите во технологијата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Трајановски: 2021 беше година со доста светли точки и покрај тоа што имаме ковид пандемија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ