Шукаров: Со политичка манипулација, пензионерите можат да се свртат кон оној што ќе вети повеќе
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Три причини поради кои западот стравува дека Путин ќе нападне по 20 фебруари

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ