Шубара: НИКОБ е секогаш спремен за интервенција – со нашата логистика и претходно смислен план функционираме беспрекорно
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Костовска: „Редовно на часови“ проект насочен да овозможи еднаков пристап до образование за децата Роми

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ