Шољаковски: Кај нас владеат персонални политики, а ова што опозицијата го прави личи на подготовка за враќање на Груевски
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Врабец Мојзеш: Да ми се исуши раката што гласав за Милановиќ, велат мнозинството негови некогашни поддржувачи

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ