Шиковска: Ромите треба да се интегрираат во големите партии за полесно да се изборат за своите права
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Пакистан пред уставна криза – Шри Ланка во економски колапс, пандемијата и војната во Украина со последици врз Јужна Азија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ