Херин: Со перформансот „Улица“ сакав да го истражам Славко Јаневски
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Петличковски: Нема корист од затворање на границите, потребна е лична заштита и вакцинација

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ