Хаџимишев: Греење на Скопје мора да има, во спротивно огромен број луѓе ќе немаат услови за живот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Макрон во обид да договори ново парламентарно мнозинство – левичарите му најавуваат гласање недоверба

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ