Тодоров: Компромис не е дали постои или не постои македонскиот јазик, компромис е како се претставуваат соседите во учебниците
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атовска од Киев, Украина: Нема изгледи за брзо завршување на војната

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ