Стојчески: За рушење на предрасудите мора да работиме на елиминирање на стереотипите помеѓу Грција и С Македонија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Костадинов: Карневалот во Струмица ќе се одржи, не смееме да го пропуштиме јубилејот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ