Стефоска: Мора прво да се среди куќата која ги сервисира сите културни институции, културата е клучен ресурс за државата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ивановска: Етичкиот кодекс мора да се почитува, потребна е внатрешна контрола во секоја институција

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ