??? СПЕЦИЈАЛНО ОД ЛВИВ | Атовска: Ако руските хиперсонични ракети удрат во населено место, нема да остане жив човек
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува сончево и студено време – од средината на неделава поголемо затоплување

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ