Спасов: Блаже Конески е втемемелувач на македонскиот јазик, но да не се заборави дека пред сѐ тој беше научник
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Петров: Фондот за иновации годинава имаше рекорден број апликации и иницијативи

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ