Со акцијата “Биди и ти Дедо Мраз” израдувани 27 младинци без родители
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. д-р Мираковски: Ако сакаме чист воздух, мораме и да вложуваме во замена на системите за греење

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ