Сотировски: Мудроста на Синодот се докажа, сега е прашање кога и како МПЦ-ОА ќе стаса до автокефалија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува сончево и топло време

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ