Поранешната директорка на детската градинка „Детска радост“ обвинува за партиско разрешување
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

КСЗД денеска од Советот на етика во медиумите ќе побара етичко информирање во врска со групата „Лев Тахор“

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ