Само 30 проценти од граѓаните во Македонија се дигитално писмени
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Гацов: Девалвација нема да има – девизните резерви се добро позиционирани

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ