Саздовски: НАТО и МО в недела ќе изложат воздухоплови на Стенковец
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Анализа: Европејците сакаат да ѝ се помогне на Украина, ама тоа да не удри по нивниот џеб

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ