Проф. д-р Ѓуровски: Војна помеѓу НАТО и Русија нема да има
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Митов: Во Македонија процентот на смртност од кардиоваскуларните болести е 55% – потребна е стратегија за отпочнување на подобрување на јавното здравје

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ