Проф. д-р Јовановиќ: Можна е стагфлација! Потребен е стимул од страна на монетарната политика
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Слободан Унковски: Ова што се случува во Украина е страшно!

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ