Проф. д-р Мираковски: Ако сакаме чист воздух, мораме и да вложуваме во замена на системите за греење
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Непознат мотив и пукање по случаен избор врз жртвите. Уште еден уличен масакр во САД во кој беа убиени четири лица

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ