Проф. д-р Марковиќ: Борел ја сосече јавноста која е кревка, истоштена и се помалку има верба
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Новинарката на Утрински брифинг, Атовска, на пат до Украина – Краков е град на солидарноста со бегалците

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ