Проф. Билјана Бауер од Фармацевтскиот факултет е меѓу 2 отсто најцитирани научници на светот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Алексоска: Балканот е многу ранлив на дезинформациски влијанија од Русија и Кина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ