Поповски: И во бугарското и во македонското општество имаме многу непознатици како ги перципираме Гоце Делчев и другите револуционери
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Демонстрантите се побројни од полиција и ја држат канадската престолнина под контрола

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ