Поповски: Економските последици од санкциите ќе бидат страшни за Русија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Прекин на огнот, отворен хуманитарен коридор – Зеленски разочаран од недоволната подршката на западот – 12 ден од руската воена инвазија на Украина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ