Поповски: Груевски да беше во земјава, сега ќе беше во затвор, а немаше да дава свои мислења за становите што му ги откриваат
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. Марковиќ: Ни треба импулс за реформи кои ќе даваат резултат

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ