Писарев: Она што го прави Русија со Украина е опипување на пулсот на западот и НАТО до каде она би можела да оди
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. д-р Биљали: Не може во сиромашна држава да има владеење на правото без добра економија и демократија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ