Петров: Фондот за иновации годинава имаше рекорден број апликации и иницијативи
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Командант Симоновски: Исклучувајте ги сијаличките кога излегувате од дома, може да предизвикаат пожар

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ