Петрески: Преземаме краткорочни мерки кои скапо ги плаќаме, а не го решаваме проблемот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Шаќири: Само 0.15 проценти од учениците вчера не го започнаа второто полугодие

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ