Перински: Цената на водата нема да поскапи
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Петровска: НАТО не интервенира во земји кои не се членки, но ги штити земјите членки на Алијансата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ