Пендаровски: Војната во Украина долго ќе трае, кризата ќе ја чувствуваме и ние
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Поповски: ЕУ во догледно време може да го укине институтот вето, но засега бугарското вето за нас останува

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ