Османи: Бугарија мора да биде свесна дека клучот за кредибилитетот на ЕУ е во нејзините раце, замрзнат конфликт не е решение
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ѓурчевски: Доаѓаме до заклучок дека без учество на полиција, на царина и на другите државни институции, не може да збориме за организиран криминал

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ