Независниот синдикат за образование најавува протест во сабота
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Цветковска: Македонските студенти се приклучуваат кон хуманитарна помош за украинските колеги

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ