Муртезани: Испад на далекувод и пожар – две причини го оставија Скопје без струја
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува променливо облачно време со сончеви периоди

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ