Митрески: Опозицијата ја крева тензијата до даска до протестите на 18 јуни, но зацртаното не им успева до крај
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф.д-р Георгиевска – Исмаил: Страшно е што лекари со огромно искуство се испраќаат во пензија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ