Милевска: Важно е да се третира Западниот Балкан и проширувањето како безбедносно прашање
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

??? СПЕЦИЈАЛНО ОД ЛВИВ | Атовска: Ако руските хиперсонични ракети удрат во населено место, нема да остане жив човек

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ