Марковиќ: СДСМ треба повеќе да имаат контакт со базата, да „купи“ од стратегијата на ВМРО-ДПМНЕ која е теренска партија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Разногласие во германската влада околу Русија, дипломатијата бара укинување на северен тек 2, канцаларот воздржан, а Гаспром предупредува

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ