Кранлиевски: Речиси половина од криминалот во земјава е поврзан со дрога
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Почнаа десетдневни воени маневри на Русија во Белорусија – Лукашенко му го враќа долгот на Путин

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ