Ковачески: ВМРО-ДПМНЕ да размисли за својата коалиција со Левица која ја поддржува Русија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Анализа: Ниедна земја не била исклучена од ОН, но Русија се закани со употреба на нуклеарна сила

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ