Кекеновски: Неприфатливо е што се дозволило да се регистрира клуб со името на негатор на Македонија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Митов: Изложувањето на честичките од Азбест е еднакво на рак на бели дробови

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ