Камчев: Русија се става во позиција да става вето на проширувањето на НАТО со што ги подрива темелите на Алијансата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Контрадикторни пораки од Москва, декларативни закани и предупредувања на западот за Украинската криза

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ