Камбери: Сакаме да сме видливи за дискриминираниот граѓанин, за во нас да препознае партнер
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Митов: Се прогонозира дека до 2030-та, во возраста помеѓу 20 и 50 години ракот на дебелото црево ќе број еден карцином

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ