Илиевскa од „Поинаку“: Немањето на комоција на партија што ја има власта е добро за функционирање на општината
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

АМСМ: Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по претежно суви коловози

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ