Зајков: Ден претходно ништо не наговестуваше дека ќе има војна во Украина, а излезот од Украина беше трнлив
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Анализа: Путин е опседнат со историја, а со војната во Југославија видовме колку е тоа опасно

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ