Женските бизниси се соочуваат со сериозни предизвици како резултат на ковид пандемијата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Милиќ: Трансродовите луѓе се изложени на секојдневна дискриминација и тоа мора да престане

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ